Close

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul Maltepe evden eve nakliyat taşıma firması

Maltepe Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul Anadolu Yakasında Şehiriçi Nakliye hizmetleri sağlıyoruz. Maltepe Evden Eve Nakliye şirketimiz kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerini Kasko Sigortalı olarak sunar. Asansörlü ev ofis ve işyeri taşımacılığı yapmaktayız. Garantili Ev Eşyası Taşıma bizim işimiz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

 

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firması

Yıllara dayanan tecrübesi ve uzman ekip kadrosuyla Maltepe Evden Eve Nakliyat firması, değerli müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet vermektedir. Sektöründe öncü konumda olan firma ev, ofis ve ihtiyacınız olan her konuda taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca firmanın avantajları incelendiğinde ücretsiz expertler ile taşınılacak olan yerden bir takım notlar alınıp ambalajlama çeşidi belirlenmekte ve eşyaların çokluğuna, büyüklüğüne göre araç seçilmekte, ziyaret sırasında müşterilerde düşünülerek eşyalarınıza göre fiyat belirmektedir. Şunu da eklemek gerekir ki firmanın evden eve taşımacılık, eşya depolama, ambalajlama ve paketleme alternatifleri bulunmaktadır. Maltepe Evden Eve Nakliye firması meydana gelebilecek en ufak zarar oluşsa dahi müşterilerin hiçbir kayba uğramaması adına eşyaları sigortalı nakliyat şeklinde taşımaktadır. Bunun için de anlaşmaları gerekli mevcuttur.

 

Profesyonel Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sigortalı nakliyatın öneminin yanı sıra burada paketlemenin özeni de önemlidir. Eşyaların ambalajlarında Alman ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır. Bu ambalaj çeşidi sayesinde kırılma çizilme gibi zarar görme riski oranı düşmektedir. De-monte ya da montaj olması gereken TV ünitesi ya da dolap gibi eşyalarınızda gereken özen gösterilerek paketlenmektedir. Ambalajlamanın ardında size uygun seçilen araçlara aktarılmaktadır. Maltepe Evden Eve Nakliyat firmasının  geniş araç filosu bulunmaktadır. Bu araçlar sayesinde eşyalarınız sıkışmadan ve çizilmeden uygun alanlara yerleştirilmektedir. Üstelik firma K3 Taşımacılık Belgesine sahiptir. Bu da firmayı diğer firmalardan ayıran önemli bir avantaj durumundadır.

Maltepe Nakliyat Hizmeti Eşya Depolama Resimleri

 

Beklentilerin Karşılığı Maltepe Evden Eve Nakliyat Şirketimiz

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Maltepe Evden Eve Nakliyat firması sektöründe farklılıkları ile beklentilerin üstüne çıkmayı başarmıştır. Sektöründe lider konumunda olan firma hızlı, kolay ve güvenilir hizmet garantisi sunmasının yanı sıra ücretlendirme politikasında değerli müşterilerini düşünerek hareket etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmeniz için 7/24 hizmet sunmaktadır. Gün geçtikçe kendini yenileyen firma müşteri portföyü ile ilgi odaklarına yerleşmeyi başarmıştır. Değerli müşterilerinin işinin aksamasına neden olmayacak şekilde planlamasını gerçekleştiren Maltepe Nakliyat firmamız sektöründe ve konumunda tercihler arasında ilk sırada yer almaktadır. Bugüne kadar binlerce taşıma hizmeti sunmuş olan firmanın olumlu geri dönüşleri referanslarıdır

 

Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir