Close

Kasko Sigortalı Taşımacılık

Kasko Sigortalı Taşımacılık - Ulıçınar Sigortalı Nakliyat Firması

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Kasko Sigortalı Taşımacılık hizmeti sunan garantili güvenli Ev Ofis ve İşyerinizi Kasko sigortalı evden eve nakliyat firmamız ile taşıyın içiniz rahat etsin. Uygun fiyatlarla sigortalı nakliye şirketimiz bünyesinde yer alan geniş araç parkı, uzman personel kadromuz ile titiz taşının.

 

Kasko Sigortalı Taşımacılık

Günümüzde en çok konuşulan konulardan birisidir aslında taşınmak. En yorucu ve bir o kadar da en güzel telaştır taşınma işlemi. Daha büyük bir eve ihtiyaç duyulması, çocuklarımız için daha geniş odalar, modern bir mutfak, misafirlerimizin en güzel ve şık bir şekilde ağırlanması için hepimiz güzel ve lüks bir eve yaşamanın hayalini kurarız. Bu isteklerimiz doğrultusunda evden eve taşımacılık hizmeti de modern çağın gereksinimi haline gelmiştir.

 

Kasko Sigortalı Taşımacılık Nakliyat Hizmeti

Evden eve taşıma firmaları taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren size hizmet vermeye başlamaktadırlar. Taşıma işlemi öncesinde ücretsiz ekspertiz işlemi ile mevcut dairenin bulunduğu kat ve eşya yoğunluğu incelenir ve yeni dairenin kaçıncı kat olduğu da öğrenilerek veriler toparlanır bu işlem sonucunda da fiyat belirlenir ayrıca taşıma öncesi bir diğer işlem olarak sigorta işlemi gerçekleştirilir. Bu süreç sonunda anlaşılan firma taşınma işlemi için uygun günde hizmet verecektir. Ancak ev değiştirmek insanların bazen korkulu rüyası haline gelebilmektedir. Acaba eşyalarım zarar görür mü? Acaba kaç günde toparlanırız? Acaba güvenilir bir nakliyat firmasını nereden bulabilirim? diye evimizi taşımaya karar verdiğimizde sık sık kendi kendimize sorarız. Evden eve nakliye firmaları tüm bu soruları cevaplayacak hizmetler sunarak sorunsuz taşınma imkanı sunmaktadır. Evden eve nakliye firmaları ile anlaştığınızda size;

  1. Paketleme
  2. Sökme
  3. Taşıma
  4. Montaj
  5. Yerleştirme

Hizmetleri vererek sorun ettiğiniz tüm düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için özellikle koruyucu ambalajlar kullanılan taşınma işlemlerinde firmalar oluşabilecek olası zararları da düşünmektedirler. Kasko sigortalı taşımacılık hizmeti ile oluşabilecek sorunlar için önlem alınmaktadır.

 

İstanbul Kasko Sigortalı Taşımacılık

Kasko sigortalı taşımacılık hizmeti taşıma işlemi öncesi yapılan sigorta ile yaşanabilecek kazalarda ya da eşyalarınızda oluşacak arızalarda taşıma şirketinin zararı karşılaması adına yapılan sigortadır. Kasko sigortalı taşımacılık hizmeti ile eşyalarınız yeni evinize getirildikten ve kurulumları sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra sona ermektedir. Bu hizmeti veren evden eve taşıma şirketlerini tercih ederek aklınıza takılan tüm sorunlara çözüm bulmuş olacaksınız. Sorunsuz bir taşınma işlemini de doğru firma ile  hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir