Close

Şehir içi taşımacılık

Şehir içi taşımacılık - İstanbul Şehiriçi Nakliyat

İstanbul’da Şehiriçi Nakliyat firması olarak Anadolu ve Avrupa Yakası ilçelerine en yakın nakliye firması olarak hizmet veriyoruz. Şehir içi taşımacılık şirketleri, Şehir içi nakliye fiyatları açısından ucuz fiyatlara Şehir içi taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Titiz güvenli garantili Şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti.

 

Profesyonel Şehir içi taşımacılık Firması

Şehir içi taşımacılık, nakliye firmalarının aynı şehirde bir yerde başka bir yere eşyalarınızın nakliyesini ve taşınmasını sağlamasıdır. Bu hizmeti verirken firmaların özellikle gerekli izin ve belgelere sahip olması gerekmektedir. Araçlarının bakımlı ve hizmet verebilmesi için uygun kriterlerde olması da ayrıca ele alınacak bir konudur. Taşımacılıkla ilgili evrakları tam ve bakımları yapılmış araçlarla verilen hizmette her hangi bir arıza ya da aksaklık yaşanmamış olacaktır. Nakliye sektörü son yılarda hızla gelişmekte ve çok büyük değişim yaşanmaktadır. Nakliye sektörüne olan talebinin artması ile insanlar kaliteli hizmet almak istediğinden eski sistemler tamamen ortadan kalkarak profesyonel bir hizmet sektörü oluşmuştur.

 

İstanbul’da Şehir içi taşımacılık

Şehir içi taşımacılık ise gelişen nakliye sektörü içerisinde insanların en çok talep ettiği hizmet biçimidir. Ciddi değişimlerin yalandığı bu nakliye hizmeti içinde firmalar şu hizmetleri sunmaktadır:

  • Asansörlü taşıma
  • Sigortalı taşıma
  • Sözleşmeli taşıma
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti
  • Profesyonel personel kadrosu

Bu hizmetleri veren nakliye firmaları aynı zamanda taşınma öncesi paketleme ve eşyaların toparlanması hizmetiyle de ön plana çıkmaktadır. Özel ambalajlar ve koliler ile eşyaları zarar görmesi engellenirken uygun koşullarda araçlara istiflenen eşyaların zarar görmesi engellenmektedir.

 

İstanbul Şehir içi taşımacılık Fiyatları

Anlaştığınız nakliye firması size ücretsiz ekspertiz göndererek eşyalarınızın miktarına, taşınacak mesafenin uzaklığına ve dairelerin bulundukları katlara bakarak bir fiyat ve taşıma alternatifleri sunacaktır. Bu alternatifleri değerlendirerek karar verdiğinizde şehir içi taşımacılık için yapılan sözleşme ile karşılıklı olarak belirlenen en uygun fiyat ve taşıma şekli için anlaşılmış olacaktır. Daha sonra taşınma için belirlediğiniz gün ve saatte gelen ekipler eşyalarınızı toparlayıp ambalajlayacaklar ve nakliye için uygun konuma getireceklerdir. Mobilyalar sökülecek, beyaz eşyalar ve elektronik cihazlar tesisatçılar tarafından hazırlanarak araca indirilecektir. Eğer asansörlü taşıma için anlaştıysanız hızlı ve pratik bir şekilde indirilen eşyalar aynı hızda araca yüklenecektir. Yeni eviniz de eşyalar daire içerisine taşınarak sizin isteğinize göre yerleştirilip kurulumları yapılacak ve oturuma hazır hale getirilecektir. Taşınma işleminiz profesyonel bir kadro ile sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek size yeni evinizde yorulmadan huzurun ve mutluluğun tadını çıkarmak kalacaktır.

 

Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir