Close

Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama Nakliye Firması

Eşyalarınızı 100 TL’ den başlayan fiyatlarla ahşap depolama kutularında depolamaktayız. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Güvenilir, hijyenik sigortalı olarak depoluyoruz. İstanbul’da profesyonel Eşya Depolama ev eşyası depolama nakliyat depolama hizmetini ucuz fiyatlarla sunan evden eve nakliyat şirketimiz hizmetinizde.

 

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti için ev eşyaları, ofis eşyaları ya da fabrikalarınızın araç gereçlerinden depolamak istediklerinizi ücretsiz ekspertiz hizmeti ile inceleyerek ne kadar büyüklükte bir depoya ihtiyacınız olduğu belirlenecektir. Bu işlem esnansın da eşya depolama hizmeti için ne kadar ücret ödeyeceğinizde belirlenmiş olur. Anlaşılması durumunda karşılıklı olarak depolama ve taşıma sözleşmesi imzalanarak ilk adım atılmış olur. Depolama işlemi için eşyalarınız toparlanarak paketlenir ardından beyaz eşyalarınız ve elektronik cihazlarınız ambalajlanarak muhafaza edilir. Toparlanan ve kolilere yerleştirilen ürünleriniz kırılmadan ve zarar görmeden paketlenir. Tüm koliler üzerine içeriği ile bilgilerde not edilir.

 

Profesyonel Eşya Depolama Firması

Eşya depolama hizmeti hijyenik, düzenli olarak ilaçlanan ve havalandırılan, rutubet sorunu olmayan depolarda verilmektedir. Eşyalarınız bu depolarda size ait bölümlerde saklanmaktadır. Eşyalarınıza uygun depolama alanları ücretsiz ekspertiz tarafından belirlendiğinden sizin eşyalarınız için ayrılan bölümde muhafaza edilir. Farklı ebatlarda depolama alanları ile eşyaların yoğunluğuna uygun depo seçilmektedir. Depolarda eşyalarınız saklayacağınız ürünlerinizin yoğunluğuna uygun kapasitede seçilerek istiflenmektedir. Depo çeşitlerini ise şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • 10 metre küp
  • 20 metre küp
  • 30 metre küp
  • 40 metre küp
  • 50 metre küp ve daha kapsamlı alanlarla hizmet verilmektedir.

 

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmeti için karar verilen alanlarda muhafaza edilen eşyalarınız streç filmler, havalı naylonlar ile en uygun ambalajlarla paketlenerek depolanır. Eşyalarınız sigortalı bir biçimde nakliye araçlarına taşınır ve uygun depolara istiflenir. Depoya yerleştirilen eşyalarınız için dilediğiniz zaman görebilmeniz için deponun anahtarı size teslim edilmektedir. İster günlük, ister aylık isterseniz de yıllık olarak kiralayabileceğiniz depolarınız için belirlenen süre sonunda depolamaya devam etmek isterseniz yeni bir sözleşme ile sürenin uzatılması mümkündür. Eşya depolarken her ürünü ya da eşyayı depolamak mümkün olmayabilir. Bozulacak gıda maddeleriniz depolanması mümkün olmadığı gibi ilaç ve türevlerinin de depolanması mümkün değildir. Depolar soğuk hava deposu formatında olmadığından bozulma kokma yaşanacak belli sıcaklıkta muhafaza edilmesi gereken ürünler depolarda muhafaza edilememektedir. Eşyalarınızı güvenle depolayarak saklayabileceğiniz bu hizmet ile uzun süre fazla eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilir kendinize yeni kullanım alanları açabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir