Close

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma - istanbul ofis taşımacılığı şirketi

İstanbul’da İşyeri ve Ofis Taşıma hizmeti sunan Uluçınar Nakliyat firmamız kaliteli taşıma malzemeleriyle güvenli garantili nakliye çalışmaları yapar. İşyeri Büro ve Ofis Taşımacılığı alanında her geçen gün büyüyen firmamız siz değerli müşterilerimize İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası bürolarımızda hizmet vermekteyiz.

 

Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşıma hizmeti ile yeni taşınacağınız ofisinize eşyalarınızın güvenli ve pratik bir şekilde taşınması sağlanır. Bu hizmeti verirken en çok dikkat edilmesi gereken konu dosya, klasör ve evrakların karışmadan ve kaybolmadan taşınması , arşivlerin bozulmadan muhafaza edilmesidir. Aynı zamanda ufak ve kırılacak eşyalarınız titizlikle paketlenerek zarar görmesi engellenmelidir. Nakliye hizmeti veren firma eşyalarınızı isteğinize bağlı olarak sigortalayarak güvenli ve rahat bir taşınma hizmeti sağlamaktadır.

 

Profesyonel Ofis Taşıma Nakliye Firması

Ofis taşıma hizmeti de ev taşımacılığı kadar hassasiyet gerektiren bir iştir. Ofis eşyaları; mobilya ve elektronik cihazlarla dosya ve evraklardan oluşmaktadır. Ofis içinde kullanılan elektronik cihazlar taşınma esnasında özen isteyen, dikkatli taşınması gereken pahalı cihazlardır. Bu nedenle her eşya için uygun ve özenli taşıma bölmeleri olan araçlar kullanılmaktadır. Örnek olarak tekstil firmalarının taşınma işlemlerinde askılı bölmeler kullanılırken, bilgisayar ve elektronik aletlerin fazla olduğu ofis taşınmalarında güvenli bölmelerle hasar oluşumu engellenmektedir. Ofis mobilya ve eşyalarınızı alındığı gibi yeni adresinize teslim edilmesi amacıyla profesyonel bir iş yapılmaktadır.

 

5 Maddede Ofis Taşıma da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis mobilya ve eşyaları taşınırken;

  • Arşiv ve evraklar özenle kutulanmalı ve muhafaza edilmeli
  • Elektronik cihazların sökümü ve taşıma işlemi dikkatli olmalı
  • Mobilya ve aksesuarlar demonte hale getirilmeli ve özenle taşınmalı
  • Kırılması ve kaybolması muhtemel eşyalar uygun ambalajlarla paketlenmeli
  • Her paketleme sonrası paketler üzerine içerisinde ne olduğunu belirten notlar yazılmalıdır.

 

İstanbul’da İşyeri Ofis Taşıma İşlemleri

Ofis taşıma işlemleri yapılırken bu düzene uyulması işin kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Paketler üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları not edildiğinden yeni ofiste yerleştirme işlemi daha hızlı ve pratik olacaktır. Raf ve dolaplarda bulunan klasör ve dosyalar özen ve numaralandırma sistemi ile paketlendiğinden karışıklık yaşanmaz ve arşiv düzeniniz bozulmaz. Ofis nakliye işlemi sanılanın aksine özen ve dikkat isteyen bir iş olduğundan kolay değildir. Bu hizmeti konusunda uzman ekiplerce ve bu işi bilen firmalarla yapmak önemlidir. Sorunsuz ve güvenli taşınma ile yeni ofisinizde hemen işe başlayabilir zaman kaybetmeden rutininize dönebilirsiniz. Ofis taşıma işlemi kâbusunuz olmaktan çıkacak ve yeni ofisinizin tadını çıkaracaksınız.

 

Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir