Close

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti - istanbul evden eve nakliye firması

Evden Eve Nakliyat taşıma hizmetleri sunan firmamız İstanbul’un en köklü eski ve güvenilir evden eve nakliyat firmasıdır. Ev Taşıma, evden eve nakliye, ev eşyası taşıma, Beyazeşya ve Demirbaş malzeme taşıma hizmetlerinde Aynı gün evinizi taşıyoruz. Kaliteli Güvenli taşımacılığın değişmeyen tek adresi Uluçınar Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat; müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ev eşyaların bulunduğu adresten yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerçekleştirilen hizmettir. Evden eve nakliyat firması araştırırken karar vermek zor olmaktadır. Bu yüzden yaptıkları hizmetleri, referansları ve müşteri memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak karar verilmelidir. Evden eve nakliye profesyonellik gerektiren ve şansa bırakılmaması gereken bir iştir herkes eşya taşıyabilir fakat herkes bu işi profesyonel olarak yapamaz. Kendini bu işe adaması ve yılların verdiği tecrübeye sahip olması önemlidir. Evden eve nakliyat firmalarının hizmetlerini sıralayacak olursak;

  • Ücretsiz eksper hizmeti: Eksper hizmeti size uygun gün ve saate gelip eşyalarınızın değerlendirilmesi işlemidir. Yeni ve mevcut dairenin kaçıncı kat olduğunun değerlendirmesini yaparak nakliyat ücretini belirleme hizmetidir.
  • Asansörlü taşımacılık: Eşyalarınızı daha uygun bir maliyetle zarar görmeden ve daha az insan gücü kullanılarak minimum riskle özellikle yüksek katlı binalarda kullanılan taşıma hizmetidir.
  • Paketleme ve montaj: Eşyalarınızın ihtiyaç duymanız halinde birkaç gün öncesinde sizi için tek tek paketlenmesi ve mobilyanızın taşınma günü söküldükten sonra paketlenerek yeni eve tekrardan kurulma işlemidir.
  • Sigorta hizmeti: Taşınan eşyaların taşıma esnasında hasar görmesi durumunda bu hasarı karşılanması için yapılan sözleşmedir.
  • Nakliyat sözleşmesi: Firma ilk görüşmede ucuz fiyat söyleyip taşıma esnasında fiyat artırmak için bahaneler üretmesi; eşyalarınız çok araca almaz vs. benzeri şeyler söylerler fiyatı arttırması durumunda bu ve benzeri polemikler yaşanmaması için yapılan eşya taşıma sözleşmesidir.
  • Ofis taşımacılığı ve depolama hizmetleri: Evden eve nakliyat hizmeti ile yalnızca evdeki eşyaların değil iş yerlerindeki eşyaların da taşınması ve fazla eşyaların depolanması hizmetleridir.

 

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Size hızlı ve sorunsuz bir taşınma hizmeti verecek olan nakliye firmamız profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. İşinde uzman olan personeller ile güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadırlar. Sorunsuz ve hızlı bir taşınma sonrası yeni evinizin keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Belki birkaç ufak eşya yerleştirmenin dışında her hangi bir şey yapmadan kolayca yeni evinize taşınmış olacaksınız.

Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir